Uudised

Võistlusel Best in English parimate hulgas 08. jaanuar ille

Meie kooli õpilased esinesid väga tublilt rahvusvahelisel Best in English võistlusel.


Veebisaidil Best in English Results 2018 on näha esi-kahekümne nii õpilaste kui ka koolide paremusjärjestus, mille põhjal on Koidula kool maailma arvestuses kolmandal kohal ja samuti Eesti arvestuses - eespool on Tallinna Inglise kolledž ja Hugo Treffneri gümnaasium. Õpilastest on Hanna Brit Jõgis G3A klassist meie kooli parim, vabariigi arvestuses aga viies ja maailma-arvestuses üheksateistkümnes. Nii nagu eelmistelgi aastatel, moodustus koolide paremusjärjestus vastavalt iga kooli kümne parema õpilase tulemuse põhjal.

 

Veebisaidil Best in English Results 2018 on näha esi-kahekümne nii õpilaste kui ka koolide paremusjärjestus, mille põhjal on Koidula kool maailma arvestuses kolmandal kohal ja samuti Eesti arvestuses - eespool on Tallinna Inglise kolledž ja Hugo Treffneri gümnaasium. Õpilastest on Hanna Brit Jõgis G3A klassist meie kooli parim, vabariigi arvestuses aga viies ja maailma-arvestuses üheksateistkümnes. Nii nagu eelmistelgi aastatel, moodustus koolide paremusjärjestus vastavalt iga kooli kümne parema õpilase tulemuse põhjal.