Uudised

Võistlusel Best in English parimate hulgas 08. jaanuar ille

Meie kooli õpilased esinesid väga tublilt rahvusvahelisel Best in English võistlusel.

Veebisaidil Best in English Results 2018 on näha esi-kahekümne nii õpilaste kui ka koolide paremusjärjestus, mille põhjal on Koidula kool maailma arvestuses kolmandal kohal ja samuti Eesti arvestuses - eespool on Tallinna Inglise kolledž ja Hugo Treffneri gümnaasium. Õpilastest on Hanna Brit Jõgis G3A klassist meie kooli parim, vabariigi arvestuses aga viies ja maailma-arvestuses üheksateistkümnes. Nii nagu eelmistelgi aastatel, moodustus koolide paremusjärjestus vastavalt iga kooli kümne parema õpilase tulemuse põhjal.

 

Võistlusel Best in English oli Koidula kool parimate hulgas
Võistlusel Best in English oli Koidula kool parimate hulgas