Toimus 28. kooli lauluvõistlus

Loomise kuupäev 22.02.2019

21. veebruari õhtul toimus Koidula kooli aulas 28. lauluvõistlus. Lauluklass 2019 tiitli pälvis G3A.

Lauluvõistlus on õpilaste seas jätkuvalt populaarne. Veerandi viimasel päeval astus laval üles 12 solisti ja neli bändi, lauldi 10 duetti ning üheksa klassi esines klassikavaga, millest võtsid osa ka klassijuhatajad.

Solistid

I koht Laura Laud - "Aita mööda saata öö"

II koht Carol Annuk - "Süte peal sulanud jää"

II koht Margaret Tähiste - "Siin või sealpool maad"

III koht Sirle Allikivi - "Tee seda veel"

III koht Eero Reila - "See tunne alles jääb"

Eripreemiad: Ave Veskimägi - "Kuldne keel" (omalooming); Taavi Toimetaja - "1905", Andra-Helena Toomet - "Karikakar" ja Handreas Hallimäe - "Tule kui saad"

Duetid

I koht Margaret Tähiste ja Siim Orgvee - "Sinuni"

II koht Anli Gea Põldemaa ja Rocco Mõtt - "Tule ja jää"

II koht Handreas Hallimäe ja Marten Vainult - Popurii

III koht Karl Mattias Tammeniit ja Ott Põldsam - "Deja Vu"

III koht Sirle Allikivi ja Anli Gea Põldemaa - "Siin või sealpool maad"

Eripreemiad: Marten Vainult ja Ivo Toomemäe - "Mina ka"; Carol Annuk ja Carlos Künnapas "Tuulevaiksel ööl"

Bändid

I koht G3A TOOBALI RAMM - "Külmale maale"

II koht G3E/G3EV SAAME KOKKU TOMI JUURES - "Paradiis

III koht RIHO - "Ära piina mind"

Eripreemia G2A ALGUS EI LOE - "Kuu on päike"

Klassikavad

I koht G2A

II koht G1R2; G2R1

III koht G1EV; G3A

Direktori eripreemia Marten Vainult ja Ivo Toomemäe - "Mina ka

LAULUKLASS 2019 on G3A

Lauluvõistluse traditsiooni alustas muusikaõpetaja Mari-Krõõt Fridolin aastal 1992 ja siiani on ta suutnud panna noored tegutsema, kujundades armastust laulu ja pillimängu ning muusikalise eneseväljenduse vastu. Fridolini sõnul läheb lauluvõistluse tase iga aastaga ainult paremaks ja õpilased suudavad teda jätkuvalt üllatada, mille üle on armastatud lauluõpetajal vaid hea meel.

Lauluvõistlus võtab oma kujunduse ja auhinnad alati Hiina kalendriaasta järgi: sel aastal said parimad esinejad auhinnaks pehmed mängusead.

Päev pärast viis tundi kestnud lauluvõistlust olid õpilased rõõmsalt koolis ja osalesid vabariigi aastapäeva aktusel, kus muuhulgas kõneles NATO strateegilise kommunikatsiooni keskuse asedirektor Peeter Tali.

Viimati muudetud 22.02.2019.