Teadlaste Öö Koidula koolis

Loomise kuupäev 18.09.2019

27. septembril saavad Koidula Gümnaasiumi bioloogia-keemia suuna õpilased osaleda Teadlaste Öö raames korraldatavates töötubades.

14. korda tähistatava Teadlaste Öö raames ootab Koidula Gümnaasiumi G3BK õpilasi, ruumis 303 kell 10, praktiline töötuba "Droogide identifitseerimine mikroskoobi abil.", mida viib läbi Koidula kooli vilistlane Kadri Saul, kes täna õpib Tartu Ülikooli proviisoriõppe V kursusel. Ruumis 303 kell 14 võtab G1BK klass osa Tartu Ülikooli taimeökoloogia spetsialisti Elle Roosaluste (PhD) töötoast "Soontaimede määramine".

Koidula koolis on Teadlaste Ööd tähistatud 3 aastat. Õpetaja Sirje Miglai meelest väga hea võimalus teadmisi omastada praktika kaudu.

TÖF ehk Teadlaste Öö festival on Eesti (ja kogu Baltikumi) suurim teadust populariseerivate sündmuste sari. 2019. aastal toimub festival juba 14. korda. Festivali peakorraldaja ja "maaletooja" on Teaduskeskus AHHAA.

Jääme põnevusega ootama!

Viimati muudetud 01.09.2022.