TalTechi majandusvõistluse esikoht tuli Koidulasse

Loomise kuupäev 02.02.2023

Laupäeval, 21. jaanuaril 2023 toimus TalTechi majandusvõistlus gümnasistidele, millest võttis osa 82 osalejat 31st koolist üle Eesti. Ühe esikohtadest tõi Pärnu Koidula Gümnaasiumi G1A klassi õpilane Aaron Unt.

Võistlus koosnes aktuaalsetest ja arendavatest majandusvaldkonna ülesannetest, mille lahendamine eeldas põhjalikke teadmisi ja head arusaama majandusest. Majandusvõistluse eesmärgiks on äratada õpilastes sügavamat huvi majanduse vastu ja pakkuda võimalust oma majandusteemades orienteerumist proovile panna.

Majandusvõistluse viiele parimale on välja pandud rahalised auhinnad. Parimatel, kes täitsid seatud punktisumma lati, on nüüd võimalus asuda õppima Tallinna Tehnikaülikooli väljaspool tavapärast vastuvõtukonkurssi - seekord oli niivõrd tublisid osalejaid 18.

Majandusvõistluse esikohad läksid jagamisele kahe õpilase vahel võrdse punktisumma tõttu. Võistluse esikohad kuuluvad Pärnu Koidula Gümnaasiumi 10. klassi õpilasele Aaron Untile ning Tallinna Reaalkooli abituriendile Rene Väljaotsale.

Loe lähemalt: "Selgusid TalTechi majandusvõistluse võitjad"link opens on new page

Viimati muudetud 02.02.2023.