Uudised

Taaskasutuse loeng gümnasistidele 22. mai anne-ly


Keskkonnahariduse asjatundja Kalle Kõllamaa, kes korraldab erinevaid õppeprogramme ning loenguid Pärnumaa koolidele, käis ka meie kooli õpilastele rääkimas teemal „Jäätmed ringlusesse”. Kõllamaa rääkis järgnevatel teemadel: toidujäätmed, jäätmetekke vältimine, ühesuunaline majandamisemudel ning kuidas jäätmeid vähem tekitada. Loengujärgselt oli kuulajatel võimalik uudistada, mis toimub plastikpudeli elukaare jooksul, alates selle tootmisest kuni lagunemiseni mikroplastiks. Tunnis õpiti uusi tõsiasju jäätmete ringlusest.

Loengu korraldasid kursuse raames: Cäthrin Liisbeth Adamson, Eliise Markson, Karolin Raid, Eelia Laasma, Lisette Puhmaste.

Keskkonnahariduse asjatundja Kalle Kõllamaa, kes korraldab erinevaid õppeprogramme ning loenguid Pärnumaa koolidele, käis ka meie kooli õpilastele rääkimas teemal „Jäätmed ringlusesse”. Kõllamaa rääkis järgnevatel teemadel: toidujäätmed, jäätmetekke vältimine, ühesuunaline majandamisemudel ning kuidas jäätmeid vähem tekitada. Loengujärgselt oli kuulajatel võimalik uudistada, mis toimub plastikpudeli elukaare jooksul, alates selle tootmisest kuni lagunemiseni mikroplastiks. Tunnis õpiti uusi tõsiasju jäätmete ringlusest.

Loengu korraldasid kursuse raames: Cäthrin Liisbeth Adamson, Eliise Markson, Karolin Raid, Eelia Laasma, Lisette Puhmaste.