Sportisime tormi kiuste

Loomise kuupäev 30.09.2018

Kolmapäeval toimus Pärnu Koidula gümnaasiumis meeleolukas, ühtlasi loengutega sisustatud spordipäev.  Hommik algas külmalt ja tuuliselt, aga sellest ei lasknud end häirida abituriendid, kes staadionil köieveos ja 800 meetri jooksus mõõtu võtsid ja hiljem kesklinnas huvitava orienteerumisraja läbisid.
Orienteerusid G2 klassidki, kes halvast ilmast hoolimata Pärnu orienteerumisklubi juhendamisel Raeküla metsarajal punkte otsisid ja ülesandeid lahendasid.
Koolimajas tegid õpilased nutika spordiviktoriini Kahoot-keskkonnas ja abiturient Siim Orgvee rääkis G1 õpilastele toitumisest, treeningust ja inimese anatoomiast.
Kooli staadionil võisteldi ebatraditsioonilistes teatevõistlustes. Peale pendelteatejooksu pidid õpilased jooksma, hoides tennisepalli reketil, hularõngaga ja lõpuks koti sees hüppama. Teemapäeva lõpetas ekstreemseid ilmaolusid trotsides jalgpalliturniir, mis on üks kogu õppeaasta kestva kooliolümpia aladest.

Sirle Allikivi

Viimati muudetud 30.09.2018.