Robotex Internationalilt kahe teise kohaga

Loomise kuupäev 27.11.2022

25. ja 26. novembril toimus Tallinnas ülemaailmne robootikavõistlus "Robotex International 2022", kus meie kooli robootikatiim "KoidulaG" saavutas suurepärased kaks teist koha.

Meie "KoidulaG" võistkond koosseisus Henri Kivisalu ja Kalle Rasmus Rubin ning juhendajana õp Tõnu Tamm võitsid "Lennuakadeemia droonide takistussõidus algtasemele" 2. koha drooniga Tello Edu. 

Samuti läks edukalt ka meie tiimi väikestel võistlejatel Audru Koolist. Tüdrukute võistkond saavutas 2. koha "Starshipi tuletõrjumise võistlusel tüdrukutele". Kokku osales meie kooli robootikatiim viiel võistlusalal.

Robotex International on iga-aastane sündmus ja planeedi suurim robootikafestival. Tuhanded võistlejad, ettevõtete juhid, õpilased, üliõpilased ja perekonnad tulevad kokku, et kuulata robootika juhtivspetsialistide ettekandeid, ehitada roboteid ja saada teada tehnoloogia uusimatest arengutest. 

Kooli robootikahuvilisi juhendab füüsikaõpetaja Tõnu Tamm.

Viimati muudetud 27.11.2022.