Piirkondlik muusikaolümpiaad tõi võidud 07. veebruar ille

Piirkondlik muusikaolümpiaad tõi võidud Koidula gümnaasiumisse - gümnaasiumiastme I koha saavutas Jaanika Karjus G2BK klassist.

Laupäeval toimus piirkondlik muusikaolümpiaad, kus Pärnu Koidula Gümnaasiumist osalesid Maris Sameli (G3BK) ning Jaanika Karjus (G2BK). Mõlemad Koidula Gümnaasiumi õpilased olid olümpiaadil edukad: I koha saavutas Jaanika Karjus ning Maris Sameli sai II koha. Vabariikliku vooru 4.–5. märtsil Eesti Muusika-ja Teatriakadeemiasse kutsuti Jaanika Karjus.

Noori muusikuid juhendab õpetaja Kadri Põder.

Noori muusikuid juhendab õpetaja Kadri Põder.