Õppimisvõimalustest TalTech Tartu Kolledžis

Loomise kuupäev 24.03.2023

Täna käisid G2 klassidele õppimisvõimalusi tutvustamas Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolledži tudengid Deloona Hook ja Kristo Peetermann.

Deloona Hook on meie kooli reaalsuuna vilistlane, kes õpib kolledžis neljandat aastat ehitiste projekteerimist ja ehitusjuhtimise eriala. Ta on kaks aastat teinud ka erialast tööd. Meelepärase valiku haridustee jätkamiseks tegi ta kooli õppimisvõimalusi tutvustama tulnud tudengite soovitusel kui ise veel abiturient oli.

Kristo Peetermann on Loksa gümnaasiumi vilistlane, Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolledži arukate süsteemide ja rakendusinfotehnoloogia teise aasta tudeng. Eriala valik sai tehtud IT huvist ning põnevatest väljakutsetest seoses õppetööga, mida kolledžis pakutakse.

Suur tänu informatiivse ja põneva tutvustuse eest!

Fotod: Maria Viktoria Last ja Anne-Ly Raid

Viimati muudetud 24.03.2023.