Õppida õpetajaks – miks mitte?

Loomise kuupäev 09.01.2019

Teisipäeval, 15. jaanuaril saab Pärnu Koidula gümnaasiumis teoks inspiratsioonipäev Pärnu linna abiturientidele „Õpetajaks – miks mitte?“, kuhu oodatakse osalejaid Pärnu linna kõigist gümnaasiumidest.

Ettevõtmine soovib näidata noortele, et õpetajatöö võib olla äge ja loominguline. Alustuseks on kavas näidisväitlus teemal „Kas õppida õpetajaks – jaa või ei?“ õpetaja Siim Ruuli juhendamisel. Edasi saavad sõna Tallinna Emili kooli direktor Indrek Lillemägi ja Tartu Forseliuse kooli õppejuht Kristi Mumm. Päeva teise poole sisustab DD StratLabi töötuba, kus arutatakse gruppides õpetajatööd puudutavate küsimust üle.

Päeva korraldab rahvusvaheline naiskoolitajate ühendus Delta Kappa Gamma koos Pärnu linnavalitsuse, Tartu ülikooli ja sihtasutusega Innove.

Viimati muudetud 09.01.2019.