Olümpiaadidel esimeste hulgas

Loomise kuupäev 09.02.2021

Alanud on ainevõistluste ja olümpiaadide periood, mitmed võistlustest on olnud veebipõhised. Seni toimunud olümpiaadide piirkonnavoorud on toonud auhinnalisi kohti paljudele meie kooli tublidele õpilastele.

Emakeeleolümpiaadil saavutas 10. klasside arvestuses II koha Lisette Baum, 11. klasside arvestuses sai III koha Tuuli Leuke. Aitäh, õpetajad Reet Kund ja Ebe Saarna!

Inglise keele olümpiaadil saavutas 10. klasside arvestuses III koha Liso-Lizete Lemberg, 11. klasside arvestuses III koht Silver Piirmets ja 12. klasside III-IV kohad Kermo Lember ja Joosep Suuder. Aitäh, õpetajad Tiina Hendrikson, Siiri Vimberg, Aime Tammo ja Ülle Sergejev!

Bioloogiaolümpiaadil tulid kõigi vanuseastmete esikohad meie kooli: 10. klasside I koht Silver Nikkel, II koht Angelika Tammik; 11. klasside I koht Henriete Toomlaid, III koht Maarja Kahre; 12. klasside I koht Janar Varik ja II-III kohta jäid jagama Jaanika Kangur ja Agnes Kõmmus. Aitäh, õpetaja Sirje Miglai!

Keemiaolümpiaadil saavutas 10. klasside III koha Hendrik Sepper, 11. klasside arvestuses võitis olümpiaadi Henriete Toomlaid, 12. klasside II koht Janar Varik, III koht Oskar Tuulik. Aitäh, õpetaja Merit Sarandi!

Füüsikaolüpiaadil saavutas 10. klasside arvestuses II koha Silver Nikkel, III koht Arthur Valge; 11. klasside arvestuses kolmikvõit: I Henriete Toomlaid, II Sander Ruut ja III koht Tuuli Leuke; 12. klasside arvestuses võitis olümpiaadi Andres Alumets, III koha saavutas Mikk Saarse. Aitäh, õpetajad Elmu Mägi ja Tõnu Tamm!

Kunstiolümpiaadil saavutas Veronika Pavliuk gümnaasiumiarvestuses III koha. Aitäh, õpetaja Madli Lavin!

Ees on veel geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor, matemaatikaolümpiaadi tulemusi veel ootame.  

Viimati muudetud 11.02.2021.