Neljapäeval saab teoks esimene Pärnu noorte öölaulupidu

Loomise kuupäev 04.06.2024

Neljapäeval, 6. juunil kell 21.00 toimub Ammende Villa aias esimene Pärnu Koidula Gümnaasiumi öölaulupidu.

See üritus paneb aluse toredale uuele traditsioonile, mis ühendab muusika kaudu Pärnu Koidula Gümnaasiumi õpilasi teiste linna gümnaasiuminoortega. Üritusel esinevad Pärnu Koidula Gümnaasimi ja Ühisgümnaasiumi segakoorid ning solistid ja Sütevaka Humanitaargümnaasiumi õpilased.

Esitusele tulevad hitid Eesti muusikas Terminaatorist Kihnu Virveni, mida publik saab kaasa laulda. Pärnu Koidula Gümnaasiumi öölaulupeol teeb debüüdi ka Koidula Gümnaasiumi saatebänd.

Enne suurt üritust said esinejad  käia Endla teatris, kes toetas andekaid noori teatripiletitega. Lisaks toimus eelmisel nädalavahetusel öölaulupeo laager Kõveri Puhkemajas, kus lihvisid oma esitusi bänd, koor ja solistid.

Üritus toimub Pärnus aadressil Ammende villa Mere puiestee 7link opens on new page. Uksed avatakse kell 20.00.

Sissepääs on õpilaspileti alusel. Kui õpilastest ruumi üle jääb, on oodatud ka muusikahuvilised väljapoolt.

Pileteid on võimalik soetada https://fienta.com/et/pkg-noorte-oolaulupidu-2024-i-parnuslink opens on new page

Viimati muudetud 04.06.2024.