”Loo ja uuri!” 07. detsember anne-ly

Täna käisid EKA kunstiteose analüüsi didaktika ja galeriipedagoogika lektor Anneli Porri ning Tallinna Ülikooli kunstide didaktika nooremlektor Helen Arov tutvustamas G1 klassidele, kuidas ühendada kooliülesandes loome ja uurimus.

”Loo ja uuri!” on Eesti Kunstiakadeemia ja Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia ja kunstide instituudi koostöös valminud programm gümnaasiumi õpilasuurimuse toetamiseks.

Suur tänu teile informatiivse tutvustuse eest!

Suur tänu teile informatiivse tutvustuse eest!