Kooli kuldsuu on Maarja Kahre

Loomise kuupäev 15.02.2022

Eile, 14. veebruaril toimunud kooli kõnevõistluse võitis Maarja Kahre, kes esindab kooli piirkondlikul kõnevõistlusel Kuldsuu 2022.

G1 klasside arvestuses saavutasid I-II koha Kaspar Vaikmaa G1BK ja Franco Mirjam G1R1 klassist. III-IV kohale kõnelesid ennast  Cäroly Vutt  ja Isabella-Loretta Sild G1EV klassist. G2–G3 klasside arvestuses võitis I koha Maarja Kahre G3BK klassist, II koht Taire Teniste G2R1 ja III-IV kohta jäid jagama Simon Trump ja Georg Martin Sai G2R1 klassist. Võistlusel osales pea 20 kõnelejat, kõige enam G2R1 klassist.

Osalejatel tuli esineda ettevalmistatud kõnega teemal „Quo vadis, Eesti?” ning loosiga võetud teemal. Hinnati teema tundmist ja päevakajalisust, kõne ülesehituse terviklikkust, eesmärgi, argumentide ja faktide selgust, improvisatsioonivõimet ja kujundite kasutamist.

Viimati muudetud 15.02.2022.