Koidula Vägilane 2022

Loomise kuupäev 17.04.2022

14. aprillil toimus Pärnu Koidula gümnaasiumis kauaoodatud ja traditsiooniks kujunenud jõuproov “Koidula vägilane 2022”, kus vahetundide ajal panid noored end kolmel alal proovile, et välja selgitada kooli kõige tugevamad.

Sellel aastal algas Koidula Vägilase võistlus vihmasajus, mis ei heidutanud võistlejaid ega ka pealtvaatajaid. Esimeseks võistlusalaks oli traditsiooniline Kaitseliidu sõidukite lükkamine, kus neiud proovisid jõudu Mercedes-Benz GD-ga ja noormehed kuuetonnise Unimogiga. Teiseks võistlusalaks oli tulekustuti hoidmine sirgete kätega ja kolmandaks palgi kantimine, millest viimane oli võstlusalana kavas esmakordselt.

“Koidula Vägilane 2022” tulemused:

Neiud

1. Greete-Liis Krapp

2. Kärolin Rohtla

3. Trinity Õismets

Noormehed

1. Taimo-Sten Ojasalu

2. Karl-Martin Krapp

3. Raul Rees

Suur tänu võistluse korraldajatele, osalejatele ning sponsoritele: Poisi Eine, OG Gym, Omegafit.ee, Aloha Surf, Viiking Spaa, Pärnu Koidula Gümnaasium, Kaitseliidu Pärnumaa Malev, Teamsport.ee, Kihnu Veeteed, Valgeranna Seikluspark, Safety1 Expert, Baum Koolituskeskus, Terviseparadiis.

Fotode autor: Kadri Paan

Viimati muudetud 23.04.2022.