Koidula kooli konverents tuleb taas

Loomise kuupäev 29.04.2019

Teisipäeval, 30. aprillil toimub Pärnu Koidula gümnaasiumis iga-aastane õpilaskonverets KOKOKO, mis kannab sel aastal pealkirja “See olen MINA” ja kutsub noori keskenduma eelkõige iseendale - selleks, et unistusi täita, tuleb hoolitseda enda nii vaimu kui keha eest.

Konverentsi avab jutuvestja Erki Kaikkonen ja peaesineja on laulja ning aktivist Marilyn Jurman. Õpilased väitlevad teemal “Mina on tähtsam kui meie”.

Töötubades jagavad oma kogemusi ja oskusi näitlejad Rein ja Lauri-Kare Laos, joogaõpetaja Janne Ristimets, sotsiaalpedagoog Marianna Metsla, sportlane Henri Hiiemäe, noor aktivist ja ettevõtja Rudolf Kasper Naruski, personaal-ja rühmatreener Laura Siimenson, Pärnu haigla turundusspetsialist Errit Kuldkepp ning nooremleitnant Igor Novitski.

Kõik KOKOKO 2019 külalised ja töötoad aitavad avardada noorte mõttemaailma ja inspireerivad neid rändama  oma sisekosmoses, räägitakse, kuidas olla õnnelikum, ja näidatakse, kui tähtis on oma tervise eest hoolt kanda, sest terves kehas on terve vaim. Veel õpetatakse töötubades, kuidas tulla toime stressi ja ärevusega, kuidas planeerida oma aega, maandada pingeid, toituda tervislikumalt ja kuidas olla iga päevaga rahulolevam, tasakaalukam, teadlikum, tugevam MINA.

Koidula kooli konverentsi traditsioon ulatub aastasse 1953, KOKOKO nime kannab üritus aastast 1962.

Viimati muudetud 29.04.2019.