Koidula kool osales edukalt Ventspils IT Challenge’il

Loomise kuupäev 12.11.2018

Juba kolmandat aastat toimus Ventspilsis Baltimaade IT-alane võistlus „Ventspils IT Challenge“.

Finaalvõistlusele pääsemiseks tuli sooritada eeltöö, mis oli sel aastal kinda kudumise tehniline lahendus, mis tuli vormistada videona. Hinnati sisu, tehnoloogiakasutust ning loovust. Koidula koolist läbisid edukalt eelvooru ning said edasipääsu finaalvõistlusele Annabel Pors ja Grete Kerge G3A ning Brigite Kerge G1A klassist. Finaalvõistlus peeti 7.-9. novembril Ventspilsis, kus vanuseklassis 10.-12. klass osales 19 võistkonda Lätist, Leedust ja kaks võistkonda Eestist. Koidula kooli võistkonnale tõi auhinnalise III koha ülesande isikupärane veebilahendus ning oma töö veenev esitlemine. Võistlejaid juhendas kooli haridustehnoloog Tiiu Leibur.

Viimati muudetud 12.11.2018.