Kohtumine vilistlase Rain Läänega

Loomise kuupäev 18.01.2023

Reedel, 20. jaanuar kohtub õpilastega kooli vilistlane Rain Lääne. Rain lõpetas Pärnu Koidula Gümnaasiumi loodussuuna klassi 2021. aastal ning peale ajateenistust parameedikuna alustas õpinguid Kaitseväe Akadeemias õhuväe põhikursusel. Rain räägib gümnasistidega toredatest aegadest Koidula koolis ning tutvustab õppimisvõimalusi Kaitseväe Akadeemias.

Vilistlasega kohtumisest

Rain Lääne rääkis Eesti kaitseväest ja Kaitseväe Akadeemias õpitavatest erialadest ning peatus põhjalikult vastuvõtutingimustel ja katsetel. Lisaks jutustas ta huvitavalt üliõpilaselust, mitmesugustest välipraktikatest ning eelistest, mis kaasnevad õppimisel Kaitseväe Akadeemias. Ta andis ka ülevaate erialase töö võimalustest peale Kaitseväe Akadeemia lõpetamist.

Suur tänu põhjaliku ja huvitava tutvustuse eest!

Füüsikaõpetaja Tõnu Tamm

Viimati muudetud 05.02.2023.