Klassidevahelise jalgpallivõistluse võitis G2EV

Loomise kuupäev 09.11.2020

Klassidevaheline jalgpalliturniir sai edukalt lõpetatud ning spordipäeval selgitati välja võitja.

Klassidevaheline jalgpallivõistlus on meie koolile saanud aastatega traditsiooniks ning heaks meelelahutuseks tiheda õppimise kõrvalt. Kaheteistkümnest osalenud klassist tuli võitjaks G2EV klass. Loosimise teel moodustatud alagrupid olid võrdsed ning sellest tulenevalt olid kõik mängud väga põnevad ja tasavägised. Korraldajate sõnul oli mängijate suhtumine võistlusesse sportlik ning austus vastasmeeskonna vastu olemas. Seoses pandeemiaga, mis võib iga hetk kooliuksed sulgeda, oli mängude ajakava väga tihe, et vältida olukorda kus võistlus pooleli jääks. Võistluse korraldajad jäid turniiriga vägagi rahule ja soovivad tänada koolikaaslasi ning kehalise kasvatuse õpetajat, Vallo Rahnikut, abi eest.

Ralf Sonntak G2A

Viimati muudetud 09.11.2020.