Inglise keele piirkonnavoor oli võidukas

Loomise kuupäev 01.02.2023

Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor selgitas parimad: 11. klasside võitja oli Rasmus Ulp ja 12. klasside parim oli Liso-Lizete Lemberg Koidula gümnaasiumist. Liso-Lizete Lemberg osaleb ka olümpiaadi lõppvoorus.

Koidula gümnaasiumist osalesid edukalt veel Raimond Busch ja Olavi Lumberg (10. klasside 4. ja 5. koht), Erilyn Treumuth (11. klasside 5. koht), Mariann Mäll (12. klasside 3. koht), Sofia Prokudina (12. klasside 5. koht) ja Joonas Leemet (12. klasside 6. koht). Õpilasi juhendasid õpetajad Tiina Hendrikson, Tiiu Tõnisson, Ülle Sergejev ja Siiri Vimberg.

Olümpiaad toimub igal aastal, seda  korraldavad Tartu Ülikool ja Tallinna Ülikool vaheldumisi. Osalejateks on 10.-12. klasside õpilased. Tartu Ülikooli korraldataval olümpiaadil on eelvooruks uurimistöö (projekti) kirjutamine, Tallinna Ülikool viib läbi kuulamis- ja grammatikaosast koosneva piirkonnavooru. Lõppvooru kutsutakse 15-20 õpilast, see hõlmab nii suuliseid kui kirjalikke ülesandeid.

Viimati muudetud 01.02.2023.