Ille Rohtlaan pälvis Pärnu linna teenetemärgi

Loomise kuupäev 18.03.2022

Pärnu linnavolikogu otsustas anda linna teenetemärgi seitsmele inimesele, kellel on silmapaistvaid teeneid Pärnu linna ees.

Pärnu Koidula gümnaasiumi õppealajuhataja Ille Rohtlaan pälvis tunnustuse pikaajalise ja tulemusliku pedagoogilise töö eest. Rohtlaan töötab Koidula koolis 2001. aastast, olles algul eesti keele ja kirjanduse õpetaja ning aastast 2011 õppealajuhataja. Ta on aktiivne Pärnu Postimehe kaasautor, juhendanud kooli meediaringi ning toimetanud kooli kodulehte ja ajalehte Koidula Press, mille traditsiooni ta ellu kutsus.

Arendades end õpetajana õpetaja-metoodikuni, hakkas Rohtlaan õppealajuhatajana koos meeskonnaga välja töötama ja arendama kooli õppekava, mis aastal 2013 avas Euroopa suuna. Euroopa suund aitab õpilastel valmistuda akadeemiliseks või rakenduslikuks humanitaar- ja sotsiaalainete õppeks nii Eesti kui välismaa ülikoolides, võimaldades neil edukalt kandideerida  Euroopa mainekamatessegi kõrgkoolidesse.

Pärnu Postimeeslink opens on new page

Viimati muudetud 18.03.2022.