Uudised

Huvitava teaduse teises voorus võisteldi matemaatika ja füüsika teadmistes 07. märts anne-ly

Huvitava teaduse teises voorus panid põhikooliõpilased teadmised proovile matemaatikas ja füüsikas. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium saavutas esikoha, Kuninga Tänava Põhikool teise ning Uulu Põhikool kolmanda koha.

Kokku osales teises voorus kaheksa võistkonda Pärnu Rääma Põhikoolist, Pärnu Mai Koolist, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumist, Kuninga Tänava Põhikoolist, Paikuse Koolist, Uulu Põhikoolist ja Audru Koolist.

Viimane, kolmas voor toimub 21. märtsil, kus võistkonnad lahendavad ülesandeid bioloogias, keemias ja geograafias.