G2EV on kooli parim staarijäljendaja

Loomise kuupäev 08.12.2020

4. detsembril kell 17.00 toimus Koidula Gümnaasiumis Playback, mille teemaks oli üheksakümnendad. Võiduka esimese koha saavutas G2EV klass.

Võistlusele registreerus 6 klassi – G1A, G1R2, G1BK, G2R1, G2EV. Neile kõigile olid ette antud samad reeglid. Igas kavas peab olema kohustuslik laul “Nukuke”, kõik laulud, mida kasutatakse peavad olema aastatest 1990-1999 ja kava peab olema 3-7 minutit pikk. 

Iga klass oli tublisti proove teinud ja seda oli näha esitustest. Ka kostüümidega oldi nähtud sama palju vaeva, kui kavadega. Publik sai väga emotsiooniderohkete ning vägevate esituste osaliseks. Kõiki neid esitusi pidi hindama žürii. Sinna kuulusid muusikaõpetaja Mari-Krõõt, IT- juht Vello Uustalu, inglise keele õpetaja Tiiu Tõnisson ning eesti keele õpetaja Reet Kund. Žürii jaoks oli otsuse tegemine kindlasti väga keeruline, kuid võitjad valiti. Peakohtunik Mari-Krõõda sõnul hinnati nii tantsu, kava kui tervikut ning laulude saatel suu liigutamist. Tegemist oli ikkagi playbacki mitte tantsuvõistlusega ja selle peaksid osalejad meelde jätma.

Kolmandale kohale tuli G2R1 klass teise koha sai G1A klass. Võiduka esimese koha saavutas G2EV klass. Suur tänu Greta Kivisto ning Iti-Mai Mätas, kes korraldasid sellise vahva ürituse.

Õhtujuhtideks olid Jasper Suursild ja Päär Suursild. Teemale kohaselt olid ka nemad riietunud 90ndate stiilis. Jasper oli pannud ennast oma isa vanasse rohelisse lõpetamisülikonda ning Päär halli ruudulisse ülikonda. Peas olid mõlemal veel parukad ning nad nägid välja nagu kaks vanderselli. Poisid olid väga humoorikad ning sobisid õhtujuhtideks imeliselt.

Kõiki esitusi saab vaadata tagantjärele Pärnu Koidula Gümnaasiumi Youtube kanalist.link opens on new page

Bruno Lange
G3EV

Viimati muudetud 08.12.2020.