Erasmus+ „Tourism as an attraction factor” projektinädal Pärnus

Loomise kuupäev 18.10.2022

Pärnu Koidula Gümnaasiumis oli eelmisel nädalal palju tegevust. Koos olid noored Eestist, Soomest ja Bulgaariast. Projektinädala raames uuriti, mis on turism, mis seda mõjutab ning kuidas sesoonsus Pärnumaa turismi muudab. Teemaga tutvuti mitme külje pealt. Ettevõtja Errit Kuldkepp jagas oma lugu. Koos käidi Pärnu linnavalitsuses tutvumas Visit Pärnu tegevustega, samuti Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis, kus õpilased osalesid teemakohases töötoas. Pärnumaa Arenduskeskus andis ülevaate kogu Pärnumaa ettevõtlusest, sh turismiettevõte tegevusest. Rahvusvahelistes meeskondades murti pead Pärnumaa võimaluste üle ning pakuti välja värvikaid ideid tulevikuks, et Pärnumaal ikka turiste käiks. Nii see nädal läks. Järgmine kohtumine juba Bulgaarias.

Viimati muudetud 18.10.2022.