101. lennu viimane koolikell

Loomise kuupäev 21.04.2022

Täna oli meie koolis 101. lennu viimane koolikell, mis algas klassijuhataja tunniga ning lõppes meeleoluka aktusega. Head soovid andis abiturientidele kaasa meie kooli õppejuht Ille Rohtlaan.

Aktus jätkus sama meeleolukalt nagu oli alanud. Mai Kooli 1. klassi lapsed esitasid kaks tantsu “Päikesejänkud” ja “Kolme paari” (juhendaja Ruth Vaiksaar). Viimase etteaste ajal kutsusid väikesed külalised kaasa tantsima ka meie kooli abituriente. Tantsu lõppedes jagasid lapsed G3 õpilastele omatehtud kaarte armsate soovidega edaspidiseks. Seejärel esinesid Tähekillud lauludega “Kõigi laste töö”, “Käsikäes”, “Sõbrad nii ju teevadki” (juhendaja Margrit Kits). Esitused olid kaasahaaravad ning lõbusad.

G3 klasside esindajana kõneles Carl Aadam Vihrov, kes meenutas koolis möödunud aastaid ja ka toredaid vahejuhtumeid. Kõnele järgnesid G3 klasside etteasted.

Meeleolukas aktus lõppes ühislauluga “Me pole enam väikesed” ning kõlaski viimane koolikell.

Täname kõiki aktusel osalenuid.

Tuult teile tiibadesse, meie armsad lõpetajad!

Fotod: Anne-Ly Raid

Viimati muudetud 20.04.2023.