Koolielu

Toetused

Transport

Sõidukulud hüvitatakse õppeperioodil rahvastikuregistri järgi väljaspool Pärnumaad elavale Pärnu Koidula Gümnaasiumi õpilasele.

Sõidukulude hüvitamise kord

Taotlus sõidukulude hüvitamiseks

Majutus

Õpilane, kelle sõiduaeg ühistranspordiga on vähemalt kaks tundi päevas elukohast üks kord päevas Pärnu Koidula Gümnaasiumisse ning  üks kord päevas tagasi elukohta või kelle elukoht ei asu gümnaasiumiga sama omavalitsuse territooriumil ja kellel ei ole võimalik kooliskäimiseks kasutada ühistransporti.

Majutuskulude hüvitamise kord

Taotlus majutuskulude hüvitamiseks

Toitlustus

Pärnu Koidula Gümnaasiumi õpilasele võimaldatakse tasuta hommikuputru ning tasuta koolilõuna 1.36€  ulatuses.

Transport

Sõidukulude hüvitamise kord

Taotlus sõidukulude hüvitamiseks

Majutus

Õpilane, kelle sõiduaeg ühistranspordiga on vähemalt kaks tundi päevas elukohast üks kord päevas Pärnu Koidula Gümnaasiumisse ning üks kord päevas tagasi elukohta võikelle elukoht ei asu gümnaasiumiga sama omavalitsuse territooriumil ja kellel ei ole võimalik kooliskäimiseks kasutada ühistransporti.

href="/sites/koidulag.edu.ee/files/failid/majutuskulude_huvitamise_kord_2019.pdf" target="_blank">Majutuskulude hüvitamise kord

Taotlus majutuskulude hüvitamiseks

Toitlustus

Pärnu Koidula Gümnaasiumi õpilasele võimaldatakse tasuta hommikuputru ning tasutakoolilõuna 1.36?ulatuses.