Sport

Pärnu Koidula  gümnaasiumi spordikompleksi  kuuluvad kooli võimla, aeroobikasaal, jõusaal ja staadion. 2015 a. renoveeritud kool omab suurepäraseid sportimistingimusi.

Kooli võimla mahutab täismõõtmelise korvpalliväljaku. Lisaks saab kvaliteetsel puitparkettpõrandal mängida võrkpalli, saalihokit ja saalijalgpalli. Kõik vajalik sportmängude teenindamiseks võimlas olemas, lisaks ka veel elektrooniline tabloo.

Aeroobikasaal pikkusega 8 m, laiusega 5,5 m ja kõrgusega 2,5 m sisaldab nii peegelseina, võimlemisstanget ja ka statsionaarset helivõimendussüsteemi.

Jõusaal asub kooli keldrikorrusel ja on varustatud ststsionaarsete plokksüsteem jõupinkidega. Lisaks on võimalik sooritada harjutusi erinevate vabade raskustega. Jõusaali inventari hulka kuuluvad ka kaks sõudeergomeetrit. Jõusaali saavad kasutada kõik õpilased, huvi korral leppida aeg kokku kehalise kasvatuse õpetajatega.

Kooli spordikompleks on õppehooajal väga intensiivses kasutuses: lisaks õppetööle ja erinevatele klassidevahelistele spordivõistlustele, kasutavad kooliväliselt aktiivselt võimlat nii võimlemisklubi kui ka erinevad korvpallitrennid. Spordialaseks teeninduseks on neli dussiruumi kokku ca 140 riidehoiukabiiniga.

Koolistaadion on renoveeritud 2006 a. Sisaldab täismõõtmelise murukattega jalgpalliväljaku, mida ümbritseb tartaankattega 6 realine 400 m jooksustaadion. Staadionile mahuvad ka korvpalliväljak, kuulitõuke - ja kaugushüppesektor. Koolitundide väliselt treenivad ja võistlevad  staadionil peamiselt Pärnu Jalgpalliklubi noortegrupid.

Avaldatud 04.04.2018. Viimati muudetud 21.11.2018.