News

XXV ”Koidulauliku valgel” tulemused 13. December madde

Täna toimus Pärnu Koidula muuseumis üleriigiline noorte etluskonkurss „Koidulauliku valgel” , mis toimub Koidula nooruslinnas alates 1997. aastast ja toob Pärnusse Eesti parimad luulelugejad. Tänavune Koidula kaasautor on Jaan Kaplinski.


XXV "Koidulauliku valgel" peaauhinna võitis Henry Mänd Saaremaa Gümnaasiumist, juhendaja Getter Must.

Noorem vanuseaste 5.-9. klass: 

I koht Maarit Juhkamsoo, Kilingi-Nõmme Gümnaasium, juhendaja Ly Kuningas
II koht Listte Milpak, Kuressaare Hariduse Kool, juhendaja Rita Ilves
III koht Simone Süvari, Vanalinna Hariduskolleegium, juhendaja Krista Nõmmik 

Vanem vanuseaste 10.-12. klass:

I koht Oliver-Hannes Kurs, Rakvere Gümnaasium, juhendaja Aili Teedla
II koht Tähte Paalaroos, Keila Kool, juhendaja Tiina Murdla
III koht Lume Tuum, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium, juhendaja Kalle Viik 

Eripreemiad: 

Koidula muuseumi eripreemia:

Alison Moora, Häädemeeste Keskkool, juhendaja Kaire Laine
Pauliine Pirso, Viimsi Kool, juhendaja Liis Remmel

Koidula Gümnaasiumi eripreemia: 

Kairit Kolk, Türi Põhikool, juhendaja Sirle Võtti

Pärnu linnavalitsuse eripreemia: 

Greteliis Jürissoo, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium, juhendaja Maia Bubnov
Oliver-Hannes Kurs, Rakvere Gümnaasium, juhendaja Aili Teedla

Täname kõiki osalejaid! 

XXV "Koidulauliku valgel" peaauhinna võitis Henry Mänd Saaremaa Gümnaasiumist, juhendaja Getter Must.

Noorem vanuseaste 5.-9. klass: 

I koht Maarit Juhkamsoo, Kilingi-Nõmme Gümnaasium, juhendaja Ly Kuningas
II koht Listte Milpak, Kuressaare Hariduse Kool, juhendaja Rita Ilves
III koht Simone Süvari, Vanalinna Hariduskolleegium, juhendaja Krista Nõmmik 

Vanem vanuseaste 10.-12. klass:

I koht Oliver-Hannes Kurs, Rakvere Gümnaasium, juhendaja Aili Teedla
II koht Tähte Paalaroos, Keila Kool, juhendaja Tiina Murdla
III koht Lume Tuum, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium, juhendaja Kalle Viik 

Eripreemiad: 

Koidula muuseumi eripreemia:

Alison Moora, Häädemeeste Keskkool, juhendaja Kaire Laine
Pauliine Pirso, Viimsi Kool, juhendaja Liis Remmel


Koidula Gümnaasiumi eripreemia: 

Kairit Kolk, Türi Põhikool, juhendaja Sirle Võtti

Pärnu linnavalitsuse eripreemia: 

Greteliis Jürissoo, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium, juhendaja Maia Bubnov
Oliver-Hannes Kurs, Rakvere Gümnaasium, juhendaja Aili Teedla

Täname kõiki osalejaid!