News

Meie kooli ratsasportlased on võidulainel 30. November ille

Meie kooli õpilane Birgit Adler võitis ratsutamises poniklassis EMV kulla järel ka sisemeistrivõistluste kulla ja meie abiturient, 18aastane Marlene Makarov ja tema ratsu Frats võitsid Niitväljal juunioride takistussõidu Eesti sisemeistrivõistlustel 19 konkurendi seas pronksi.


Birgit Adleril ja ponil Domingol olid kõik võimalused, et võit ära vormistada. Paar näitas kindlat sõitu ja külma närvi ning võttis võidu, lisades oma medalikollektsiooni EMV kulla järel ka sisemeistrivõistluste oma. Nii jäi siin arvestuses lõppjärjestus järgmiseks: Birgit Adler ja Domingo kuld!

 

Birgit Adleril ja ponil Domingol olid kõik võimalused, et võit ära vormistada. Paar näitas kindlat sõitu ja külma närvi ning võttis võidu, lisades oma medalikollektsiooni EMV kulla järel ka sisemeistrivõistluste oma. Nii jäi siin arvestuses lõppjärjestus järgmiseks: Birgit Adler ja Domingo kuld!