-=Pärnu Koidula Gümnaasium=- - Uudised
  • Pärnu Koidula Gümnaasium
  • Tartu Ülikool
  • Oxfordi Ülikool
Previous Next
Kooliaasta avakogunemine 27. augustil kell 09.45 koolimaja ees.

28. augustil G1 klasside õpilaste pildistamine (pilt õpilaspiletile).
Õpikute väljastamine toimub:

G1 klassid 22.08 kell 9.00-13.00

G2 klassid 23.08 kell 9.00-13.00

G3 klassid 24.08 kell 9.00-13.00
16. mail pandi grilli ja kringliga punkt bioloogiaklubi selle aasta ettevõtmistele. Tulemusliku töö kinnituseks said kõik klubi liikmed vastava tunnistuse. Sündmusterohkest õppeaastast jäävad enim meelde sõprussuhete sõlmimine Rantasalmi, Juva keskkooli ning Sulkava gümnaasiumiga Soomest, kus koos arendati looduse mitmekesisuse projekti ja selle raames toimus esimene kohtumine Pärnu Koidula Gümnaasiumis. Et mõõtu võtta uurimistöödes, loodi sõprussuhted Läti erakooli RTU Inženierziatnuviduskkolaga Salaspilsis. Esimene projektikohtumine toimus Riias, kus vastastikku esitleti parimaid loodusteaduslikke uurimistöid. Bioloogiaklubi võttis osa ka teistest Pärnu Koidula Gümnaasiumi projektidest, näiteks veeprojektist, mille raames korraldati töötubasid ja võõrustati külalisi teistest riikidest. Osaleti paljudes huvitavates loengutes ning korraldati Eesti sajandaks sünnipäevaks rahvussümbolite teemaline näitus. Võeti osa veel mitmetest huvitavatest koolisisestest ja -välistest loodusteaduste ja keskkonna teemalistest praktikumidest. Jätkus tõhus koostöö Tartu Ülikooliga, Pernova loodusmajaga ning meie kooli loodussuuna vilistlastega. Edukalt osaleti bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorul, kus võideldi välja kolm kohta vabariiklikule olümpiaadile. Uuel õppeaastal ootab ees sõit külla soomlastele ja uurimistööde konverents lätlastega ning jätkame ka koostööd ülikoolidega. Kõigil huvilistel on võimalik bioloogiaklubiga uuel õppeaastal liituda. 

Annabel Sarapuu
Bioloogiaklubi president
DSC 0509

Täna toimus 65. Koidula kooli konverents KOKOKO, mis kandis tänavu nime “Koduõuest kaugemale” ja julgustas noori mugavustsoonist välja astuma. 

Konverentsi peaesineja füüsik ja tehnikateadlane Mart Noorma rääkis elust ülikoolis, rõhutades muuhulgas praktilise väljundi olulisust õppetöös, oma tööst ja projektidest. Esinemise lõpus avaldas ta õpilastele ka õnne valemi: “õnnelikuks saab siis, kui aidata teistel inimestel õnnelik olla.” 

Õpilased said osaleda erinevates öötubades, kus jagasid oma kogemusi majandus- ja taristuminister Kadri Simson, Eesti parim pagar Stanislav Stõkov, vaegnägijast blogija Kai Kuusk, personaaltreener Ramil Lipp ning kohalikud noored ettevõtjad Errit Kuldkepp ja Marten Palu.

Koidula kooli konverentsi traditsioon ulatub aastasse 1953 ja KOKOKO nime kannab üritus aastast 1962. Konverentsi korraldab kooli õpilasesindus.

 KOKOKO

Uudised

Kooliaasta avakogunemine

Kooliaasta avakogunemine 27. augustil kell 09.45 koolimaja ees.28. augustil G1 klasside... Loe edasi...
Õpikute laenutamine

Õpikute väljastamine toimub:G1 klassid 22.08 kell 9.00-13.00G2 klassid 23.08 kell 9.00-13.00G3 klassid... Loe edasi...
IMAGE Bioloogiaklubil oli toimekas aasta

16. mail pandi grilli ja kringliga punkt bioloogiaklubi selle aasta ettevõtmistele. Tulemusliku töö... Loe edasi...
IMAGE 65. KOKOKO vaatas koduõuest kaugemale

Täna toimus 65. Koidula kooli konverents KOKOKO, mis kandis tänavu nime “Koduõuest kaugemale” ja... Loe edasi...
IMAGE Tervisepäeval koguti looduses kilomeetreid

Esmaspäeval 14. mail toimus Raeküla terviserajal kooli tervisepäev. Tervisepäev toimus... Loe edasi...
IMAGE Koos on parem!

Koidula Gümnaasiumi G1EV klassi korraldusnaiskond viib sündmuskorralduse kursuse raames läbi... Loe edasi...

Eelolevad sündmused