Uudised

Veronika Pavliuk pälvis Laura Pählapuu ja Rainer Sarneti nimelise eripreemia 30. aprill anne-ly


Sel kevadel kutsus EKA vabade kunstide teaduskond kõiki loomingulisi gümnaasiuminoori ja abituriente osalema kunstikonkursil “Kasulik kunst?! Jätkusuutlik teos”.
 
Meie kooli õpilane Veronika Pavliuk pälvis Laura Pählapuu ja Rainer Sarneti nimelise eripreemia. Palju õnne!
 
Konkursile laekus kokku 71 tööd ning nende seast valis žürii välja kümme parimat teost, mida saabki nüüd EKAs näha näitusel 3. korrusel. Võidukatena valiti välja kolm esikohta ja seitse eripreemiat, mis said nimetatud Eesti kunstnike või kunstirühmituste järgi. Züriisse kuulusid EKA vabade kunstide teaduskonna dekaani kohusetäitja Reimo Võsa-Tangsoo, kunstnikud ja EKA õppejõud Tõnis Saadoja, Sirja-Liisa Eelma, Maria Erikson, Taavi Piibemann, Kati Saarits ning Keidi Jaakson.
 
Sel kevadel kutsus EKA vabade kunstide teaduskond kõiki loomingulisi gümnaasiuminoori ja abituriente osalema kunstikonkursil “Kasulik kunst?! Jätkusuutlik teos”.
 
Meie kooli õpilane Veronika Pavliuk pälvis Laura Pählapuu ja Rainer Sarneti nimelise eripreemia. Palju õnne!
 
Konkursile laekus kokku 71 tööd ning nende seast valis žürii välja kümme parimat teost, mida saabki nüüd EKAs näha näitusel 3. korrusel. Võidukatena valiti välja kolm esikohta ja seitse eripreemiat, mis said nimetatud Eesti kunstnike või kunstirühmituste järgi.
Züriisse kuulusid EKA vabade kunstide teaduskonna dekaani kohusetäitja Reimo Võsa-Tangsoo, kunstnikud ja EKA õppejõud Tõnis Saadoja, Sirja-Liisa Eelma, Maria Erikson, Taavi Piibemann, Kati Saarits ning Keidi Jaakson.