26. september on spordipäev 23. september kaisa

Sel neljapäeval, 26. septembril korraldab Koidula kool "Spordinädal 2019" raames spordipäeva.

Päev algab terviseteemaliste loengutega nii esmaabist kui jõusaalitreeningutest. Kõik klassid osalevad sportmängudes, nagu köievedu, teatevõistlused, jalgpalliturniir, fotojaht ja 6 km kõnd või jooks. Päev tõotab tulla põnev ning eesmärk on liikuma saada kogu koolipere.

Viiendat korda toimuvat Euroopa spordinädalat peetakse kõigis Euroopa Liidu liikmesriikides 23. – 30. septembrini. Euroopa spordinädal on Euroopa Komisjoni algatus, mille eesmärk on tõsta inimeste liikumisharrastuse ja spordialast teadlikkust.

Kohtumiseni spordipäeval!

Kohtumiseni spordipäeval!