Uudised

Koidulas oli päev täis sporti 27. september kool

26. september polnud tavaline koolipäev - õpilased panid dressid selga ja sportlik liikumine võis alata.


Spordipäev sai teoks üleriigilise kampaania “Spordinädal 2019” raames. Kogu koolipere kuulas hommikul põnevaid loenguid ning hiljem võisteldi-liiguti juba väljas. G1 klassid alustasid esmaabi-teemalise loenguga ning seejärel lahendati sporditeemalisi Kahoot-viktoriine.  G2 ja G3 klassid kuulasid Kristina Kimberi loengut jõusaalitrennist, tervislikust toitumisest ja une tähtsusest. Seejärel siirdusid G2 klassid fotojahti pidama ning G3 klassid võistlesid köieveos. Jalgpalliturniirist kujunes väärikas punkt spordipäevale: ligikaudu 110 noormeest kaheteistkümnest erinevast klassist sai näidata oma jalgpallioskusi ja olla klassi au eest väljas. Äärmiselt kompromissitu, võitlusliku ja ootamatusi täis turniiri finaali jõudsid G3R2 ja G1A. Jalgpallijumal oli seekord aga G3R2 klassi poolt - kuigi võimalusi väravalöömiseks oli noorematel rohkesti (ühe rünnaku jooksul suudeti tabada kaks korda posti ja korra latti), suutsid vanemad pea ainukese oma võimaluse väravaks realiseerida. Samuti 1 : 0 seisuga suutis kolmanda koha mängus G1EV üle mängida G2EV. Jalgpall on endiselt väga populaarne ning järgmised klassidevahelised võistlused toimuvad juba saalijalgpallis - seda aga juba pärast aastavahetust.

Spordipäeva eestvedaja oli Marie Kuzko, korraldamisel aitasid kehalise kasvatuse õpetajad ja kooli huvijuht.

Kehalise kasvatuse õpetaja
Vallo Rahnik

Spordipäev sai teoks üleriigilise kampaania “Spordinädal 2019” raames. Kogu koolipere kuulas hommikul põnevaid loenguid ning hiljem võisteldi-liiguti juba väljas. G1 klassid alustasid esmaabi-teemalise loenguga ning seejärel lahendati sporditeemalisi Kahoot-viktoriine.  G2 ja G3 klassid kuulasid Kristina Kimberi loengut jõusaalitrennist, tervislikust toitumisest ja une tähtsusest. Seejärel siirdusid G2 klassid fotojahti pidama ning G3 klassid võistlesid köieveos. Jalgpalliturniirist kujunes väärikas punkt spordipäevale: ligikaudu 110 noormeest kaheteistkümnest erinevast klassist sai näidata oma jalgpallioskusi ja olla klassi au eest väljas. Äärmiselt kompromissitu, võitlusliku ja ootamatusi täis turniiri finaali jõudsid G3R2 ja G1A.
Jalgpallijumal oli seekord aga G3R2 klassi poolt - kuigi võimalusi väravalöömiseks oli noorematel rohkesti (ühe rünnaku jooksul suudeti tabada kaks korda posti ja korra latti), suutsid vanemad pea ainukese oma võimaluse väravaks realiseerida. Samuti 1 : 0 seisuga suutis kolmanda koha mängus G1EV üle mängida G2EV. Jalgpall on endiselt väga populaarne ning järgmised klassidevahelised võistlused toimuvad juba saalijalgpallis - seda aga juba pärast aastavahetust.

Spordipäeva eestvedaja oli Marie Kuzko, korraldamisel aitasid kehalise kasvatuse õpetajad ja kooli huvijuht.

Kehalise kasvatuse õpetaja
Vallo Rahnik