Uudised

Robotex Internationalilt kolmanda kohaga 05. detsember kool

29. novembrist kuni 1. detsembrini toimus Tallinnas ülemaailmne robootikavõistlus Robotex International, kus meie kooli robootikatiim KoidulaG saavutas suurepärase kolmanda koha.


Jan Marcos Lepik ja Rasmus Erastus võitsid veeralli võistlusvoorus  3. koha paadiga, mis kannab nime Beeta. Samuti läks edukalt Makeblocki-joonejärgimine, kus rahvusvahelises konkurentsis saavutati kaks kohta esikümnes. Kokku osales meie kooli võistkond seitsmel võistlusalal.

Robotex International on iga-aastane sündmus ja planeedi suurim robootikafestival. Tuhanded võistlejad, ettevõtete juhid, õpilased, üliõpilased ja perekonnad tulevad kokku, et kuulata robootika juhtivspetsialistide ettekandeid, ehitada roboteid ja saada teada tehnoloogia uusimatest arengutest. Kooli robootikahuvilisi juhendab füüsikaõpetaja Tõnu Tamm.

 

 

Jan Marcos Lepik ja Rasmus Erastus võitsid veeralli võistlusvoorus  3. koha paadiga, mis kannab nime Beeta. Samuti läks edukalt Makeblocki-joonejärgimine, kus rahvusvahelises konkurentsis saavutati kaks kohta esikümnes. Kokku osales meie kooli võistkond seitsmel võistlusalal.

Robotex International on iga-aastane sündmus ja planeedi suurim robootikafestival. Tuhanded võistlejad, ettevõtete juhid, õpilased, üliõpilased ja perekonnad tulevad kokku, et kuulata robootika juhtivspetsialistide ettekandeid, ehitada roboteid ja saada teada tehnoloogia uusimatest arengutest. Kooli robootikahuvilisi juhendab füüsikaõpetaja Tõnu Tamm.