Uudised

Lõime kaasa festivalil "Vene laul" 15. veebruar ille

Pärnu Ühisgümnaasium korraldab juba viiendat aastat vene kultuuriloole pühendatud festivali "Vene laul".


Algselt koolisisene üritus on saanud tuule tiibadesse ning sel aastal oli kohal lauluhuvilisi nii Pärnu linna koolidest kui ka teistest Eestimaa paikadest. Meie kooli esindasid Tiina Tali ja Andra-Helena Toomet G2A-st ning Laura Laud G3A klassist. Esitusele tuli mitmeid romantilisi ballaade, filmimuusikat, kuid ka vene rokk ei jäänud laulmata. Vene muusika vaieldamatut lemmikut "Kalinkat" esitati suisa kaks korda, nii et kogu saal kaasa plaksutama hakkas ja vilunud lauljad häälepaeladki valla päästsid. Tore oli näha, kuidas kõik kaasa elasid ja naaberrahva kultuuri täiel rinnal nautisid. 

Tiina Tali ja Andra-Helena Toomet

Algselt koolisisene üritus on saanud tuule tiibadesse ning sel aastal oli kohal lauluhuvilisi nii Pärnu linna koolidest kui ka teistest Eestimaa paikadest. Meie kooli esindasid Tiina Tali ja Andra-Helena Toomet G2A-st ning Laura Laud G3A klassist. Esitusele tuli mitmeid romantilisi ballaade, filmimuusikat, kuid ka vene rokk ei jäänud laulmata. Vene muusika vaieldamatut lemmikut "Kalinkat" esitati suisa kaks korda, nii et kogu saal kaasa plaksutama hakkas ja vilunud lauljad häälepaeladki valla päästsid. Tore oli näha, kuidas kõik kaasa elasid ja naaberrahva kultuuri täiel rinnal nautisid. 

Tiina Tali ja Andra-Helena Toomet