Uudised

KüberPähklilt toodi koju suurepärane II koht 16. detsember kool

Reedel, 13. detsembril käis Koidula kooli meeskond Tallinnas TalTechis üle-eestilisel küberturvalisuse võistlusel KüberPähkel, kus võideti auhinnaline teine koht. Meeskonda kuulusid Thomas Väärtnõu, Taavi Toimetaja, Kristin Lünekund ja Mari-Liis Holm, neid juhendas õpetaja Teele Karro.


KüberPähkli võistluse gümnaasiumiastme arvestuses saavutas meie kooli meeskond teise koha ja üldtabelis paigutusid nad viiekümne osalenud meeskonna hulgas 4. kohale. Auhinnaks võideti koolituspäev Eesti Kaitseväe küberjuhatuses. 

KüberPähkel on Eesti Kaitseministeeriumi poolt ellu kutsutud ja Tallinna Tehnikaülikooli ehk TelTechi küberkriminalistika ja -julgeolekukeskuse läbiviidav uuring ning testimine põhikooli, gümnaasiumi ja kutsekoolide õpilastele. Vabariiklikule võistlusele eelnes oktoobris koolivoor, mis oli  individuaalne võistlus, et tuvastada uusi küberkaitses talendikaid noori, kes enamasti võivad olla jäänud õpetaja silma eest varjule. Ülesanded olid loodud TalTechi teadlaste ja küberkaitse ekspertide poolt. 

Loe lisa veebilehelt KüberPähkel

KüberPähkli võistluse gümnaasiumiastme arvestuses saavutas meie kooli meeskond teise koha ja üldtabelis paigutusid nad viiekümne osalenud meeskonna hulgas 4. kohale. Auhinnaks võideti koolituspäev Eesti Kaitseväe küberjuhatuses. 

KüberPähkel on Eesti Kaitseministeeriumi poolt ellu kutsutud ja Tallinna Tehnikaülikooli ehk TelTechi küberkriminalistika ja -julgeolekukeskuse läbiviidav uuring ning testimine põhikooli, gümnaasiumi ja kutsekoolide õpilastele. Vabariiklikule võistlusele eelnes oktoobris koolivoor, mis oli  individuaalne võistlus, et tuvastada uusi küberkaitses talendikaid noori, kes enamasti võivad olla jäänud õpetaja silma eest varjule. Ülesanded olid loodud TalTechi teadlaste ja küberkaitse ekspertide poolt. 

Loe lisa veebilehelt KüberPähkel