Uudised

Koidula kool on gümnaasiumiastme Pärnumaa korvpallimeister 2019! 07. november kool

Koidula gümnaasiumi noormeeste korvpallivõistkond saavutas maakonna gümnaasiumiastme korvpallivõistlustel esikoha!

Võit ei tulnud kergelt: mängud olid suhteliselt võrdsed ja alles mängu lõpus suudeti võit koju tuua. Esikoha tagas võistkonna ühtlane tase ja teiste võistkondadega võrreldes pikem varumeeste pink. Kõik võistkonnaliikmed andsid endast parima: Anti Kuusk, Markus Kuuse, Andreas Saarep, Karl Buntsev, Rando Kristal, Rocco Mõtt, Andre Paimre, Patrik Rahula, Anton Urban ja treenerikohustes Oliver Kihu.

Vallo Rahnik

Kehalise kasvatuse õpetaja