Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 31.08-04.09
KoolilõunaMakaronisalat, leib, mahlajook, koolikava piim ja keefirHakkliha - läätsesupp, leib, sai, puuvili, koolikava piim ja keefirKartulipüree, guljašš kalkunilihast, leib, mahlajook, koolikava piim ja keefirKoorene lõhesupp, leib, koolikava piim ja keefir, puuviliÜhepajatoit, värske kurk, mahlajook, koolikava piim ja keefir
Kakaokissell moosigaMarjakissell kohupiimaga
HommikupuderMannapuder7-viljahelbepuder8 -viljahelbepuder4- viljahelbepuderKaerahelbepuder