Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 30.11-04.12
HommikupuderOrahelbeNisuhelbeMannaKaerahelbepuderViievilja
KoolilõunaTatra-kanaroog, toorsalat koolikava piim ja keefir, õunamahlKartuli-oa supp, hapukoor, koolikava piim ja keefir, puuviliPaneeritud kala. kartul, hapukoorekaste, toorsalat, koolikava piim ja keefir, morssTalupojasupp, hapukoor, koolikava piim ja keefir, puuviliKartulipüree, kana-šampinjonikaste, toorsalat, mahlajook, koolikava piim ja keefir
Leivavaht vaniljekreemigaKodujuustuvaht