Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 28.01-01.02
HommikupuderRiisiNisuKaerahelbeMannaSeitsmeviljahelbe
KoolilõunaTuunikala pastaroog, salat, piim ,keefir, leib, sai, apelsinimahlSeljanka, hapukoor,leib, sai, koolikava piim ja keefirKartulipüree, hakklihakaste, koolikava piim ja keefir, leib, sai, mahlajookKanasupp, hapukoor, leib, sai, koolikava piim ja keefirKartul, kurzeme strooganov, leib, sai, koolikava piim ja keefir, morss
Mannavaht piimagaSaiavorm piimaga