Toitlustamise nädal 27.01-31.01
HommikupuderKaerahelbe7-viljahelbeMaisimannaOdrahelbeRiisi
KoolilõunaTuunikala - pastaroog, toorsalat, mahlajook, koolikava piim ja keefir, leib, saiPelmeenisupp, hapukoor, puuvili, leib, sai, koolikava piim ja keefirKartuli-kaalika püree, maksastrooganov, toorsalat, morss, leib, sai, koolikava piim ja keefirHernesupp, leib, sai, koolikava piim ja keefir, puuviliÜhepajatoit, salat, apelsinimahl, leib, sai, koolikava piim ja keefir.
Kamavaht toormoosigaMannavaht piimaga