Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 26.08-30.08
HommikupuderMannapuderMannapuderKaerahelbeOdrahelbeRiisihelbe
KoolilõunaMakaronisalat ja viiner, morss, leib, sai, piim, keefirKartul, kurzeme - strooganov, toorsalat, piim, keefir, mahlajook, leib, saiRassolnik, hapukoor, leib, sai, piim, keefirKartulipüree, magushapu kana, marineeritud peet, piim, keefir, mors, leib, sai.
Kissell vahukoorega