Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 25.01-29.01
HommikupuderNeljaviljahelbe8- viljahelbeNisuhelbe5- viljahelbeRiisihelbe
KoolilõunaTatar, guljašš, toorsalat, morss, koolikava piim ja keefirHakklihasupp, hapukoor, puuviliKartuli-kaalikapüree, maksa strooganov, toorsalat, koolikava piim ja keefirKana -klimbisupp, hapukoor, koolikava piim ja keefir, puuviliKartul, hakklihakaste, toorsalat, morss
VirsikuvahtMustsõstra kissell kohupiimavaht