Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 23.11-27.11
HommikupuderRukkihelbe4-viljahelbeRiisiOdrahelbeMaisimannapuder
KoolilõunaPlov, toorsalat, apelsnimahl. koolikava piim ja keefirVärskekapsasupp kanaga, hapukoor, koolikavapiim ja keefirKartulipüree, kalakaste, porgandisalat, koolikavapiim ja keefir.mahlajookHapukapsaborš, hapukoor, kooolikava piim ja keefir, puuvili.Kartul, kurzeme - strooganov, toorsalat, koolikava piim ja keefir, mahlajook
Mannavaht piimagaPiimakissell moosiga