Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 21.09-25.09
HommikupuderKaerahelbepuder7-viljahelbepuderRiisihelbepuderOdrahelbepuder4-viljahelbepuder
KoolilõunaKana- singi pastaroog, toorsalat, koolikava piim ja keefir, mahlajookPelmeenisupp, koolikava piim ja keefir, puuviliKartuli-porgandipüree, maksastroganov, toorsalat, koolikava piim jakeefirKalaseljanka, hapukoor, koolikava piim ja keefir, puuviliÜhepajatoit, mahlajook, koolikava piim ja keefir
Mannavaht piimagaKohupiimavorm kisselliga