Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 21.01-25.01
Hommikupuderodrahelbeseemne ja kliihelbeMannapuderRukkihelbepuderkaera-riisihelbe
Koolilõunaplovborš, hapukoor, piim, keefir, puuvilikanahautis, piim, keefir, morssfrikadellisupp, hapukoor, piim, keefir, puuvilikalaburger, külmkoorekaste,toorsalat, mahlajook
kodujuustuvahtmarjakissell vahukoorega