Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 20.09-24.09
HommikupuderPuderPuderPuderPuderPuder
KoolilõunaTatar, guljašš, toorsalat, morss, koolikava piim ja keefirVärskekapsasupp ,hapukoor, koolikava piim ja keefirKartul, kalakaste, marineeritud peet, koolikava piim ja keefir. mahlajookKanasupp, hapukoor, koolikava piimja keefirKartulipüree, hakklihakaste, aurutatud köögivili, mahlajook
Rabarberikissell vahukooregaKouhupiimakreem moosiga