Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 18.11-22.11
Hommikupuder7- viljahelbe8-viljahelbeKaerahelbeHirsihelbeOdrahelbe
KoolilõunaRiisihakkliharoog, marineeritud peet, mahlajook, koolikava piim ja keefir, leib, saiKartuli-makaronisupp, hapukoor, leib, sai, koolikava piim ja keefir, puuviliKartul, magushapu kana, piim keefir, morssLäätsesupp, hapukoor, leib, sai, piim keefir, puuviliKartuli-porgandi püree, kalakotlet, kaste, piim, keefir
Mannavaht piimagaPuuviljakissell kamavahuga