Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 18.02-22.02
HommikupuderHirsihelbeRukkihelbeKaerahelbeMaisimannaRiisi
KoolilõunaMakaroniroog, toorsalat, joogijogurtHapukapsasupp, hapukoor, leib, sai, koolikava piim ja keefirKartul, sardell, köögiviljasalat,mahlajook, koolikava piim ja keefirKartuli-oasupp, hapukoor, leib, sai, koolikava piim ja keefirKartuli-tangu puder lihaga, jäätis
Puuviljakissell vahukooregaKamavaht moosiga