Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 17.01-21.01
HommikupuderPuderPuderPuderPuderPuder
KoolilõunaHakkliha-riisiroog, marineeritud kurk, morssHapukapsasupp, hapukoor, puuviliKartulipüree, broilerikaste, peedi-õuna salat, mahlajookHakklihasupp. hapukoor, puuviliAzuu kalkunilihast, toorsalat, mahlajook
Mannavaht piimagaKakaokissell moosiga